SOSNOWIEC ZAGÓRZE, ul.Braci Mieroszewskich A1-3 ( obok stacji BP - łąki ) Nasze Sklepy Stacjonarne

Zadzwoń jeśli masz pytanie : 600 791 100

0- 0,00 zł -do kasy

O Sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę akumulatorów. Nie wierzysz? Sprawdź nas! Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Centrum Akumulatorów Auto Elektro.
Nasza firma opiera się na współpracy handlowej z największymi producentami akumulatorów na świecie. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór prostowników , ładowarek , urządzeń rozruchowych do różnego zastosowania.
W swojej dystrybucji posiadamy produkty następujących producentów:
VARTA, BANNER, BOSCH, CENTRA, OPTIMA, EXIDE, GIGAWATT, YUASA, AUTO POWER,  DEKA, AKUMAX, BPOWER, TROJAN, CTEK, STEF-POL, LEMANIA, IDEAL
Firma Centrum Akumulatorów Auto Elektro posiada status Autoryzowanej Stacji Obsługi Akumulatorów.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zebranie cennego doświadczenia w branży akumulatorowej. W chwili obecnej posiadamy w ciągłej sprzedaży pełen asortyment akumulatorów oraz urządzeń rozruchowych do każdego typu pojazdu poruszającego się po drogach i nie tylko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących tematyki akumulatorów , prostowników oraz urządzeń rozruchowych. Auto Elektro działa na rynku akumulatorów w szerokim zakresie wspomagając również branżę telefoniczną (centrale telefoniczne), informatyczną (podtrzymanie zasilania - UPS), bezpieczeństwo mienia (centrale alarmowe, monitoring przemysłowy).
Nasza oferta jest wzbogacana w sposób ciągły również dzięki Państwa zapytaniom.

Zapewniamy GRATIS:
- pomiar sprawności starego akumulatora
- pomiar ładowania w pojeździe
- pomiar poboru prądu
- test rozrusznika
- demontaż i montaż akumulatora
- bezpłatne badanie akumulatora przez okres gwarancyjny
- na życzenie klienta wykonujemy demontaż/montaż na podtrzymaniu napięcia w aucie, dzięki czemu klient nie traci danych ustawień radia i innych elektronicznych układów sterujących.

KODOWANIE AKUMULATORA - kodujemy akumulatory do samochodów posiadających system START&STOP, EFB lub w sytuacji, gdy wymaga tego komputer pokładowy pojazdu.

ŁADOWANIE AKUMULATORA – na życzenie klientów ładujemy akumulatory głęboko rozładowane oraz sprawdzamy ich  stan wg poniższego cennika:
- ładowanie akumulatora motocyklowego    10,-
- ładowanie akumulatora samochodowego    20,-
- uruchamianie nowych, suchych akumulatorów    20,-

WYPOŻYCZANIE AKUMULATORÓW - wypożyczamy akumulatory w nagłych sytuacjach i na krótki okres czasu (w tej kwestii prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów).

REKLAMACJE - rozpatrywane są "od ręki". Jeśli akumulator wymaga dodatkowych badań (np. naładowania), rozpatrzenie reklamacji trwa nie dłużej niż 14 dni.
               
MOBILNY SERWIS 24h!!!
ODPALANIE - pojazdów za pomocą urządzenia rozruchowego
Na życzenie klienta na terenie Sosnowca , Dąbrowy Górniczej , Będzina,  Czeladzi, Katowic, Mysłowic dowozimy i montujemy akumulator w samochodzie wg poniższego cennika:
    - w godzinach pracy (8-19) koszt dojazdu z montażem - 50,-
    - po godzinach pracy (19-8) koszt dojazdu z montażem - 100,-
    - w weekendy i święta koszt dojazdu z montażem - 100,-

Pozostając do Państwa dyspozycji zapraszamy do współpracy.