SOSNOWIEC ZAGÓRZE, ul.Braci Mieroszewskich A1-3 (obok stacji BP - łąki)Nasze Sklepy Stacjonarne

Zadzwoń jeśli masz pytanie: 600 791 100

Filtry

Wymiary (dł./szer./wys.)

  • Wybrane filtry:
  • Wymiary (dł./szer./wys.): 98 x 56 x 110mm ( usuń )

Akumulatory do motocykla, quadów i kosiarek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na akumulatory motocyklowe.

Dobry i tani akumulator

Dobry akumulator do motocykla to gwarancja niezawodnej i bezawaryjnej pracy Twojego pojazdu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz tani akumulator do motocykla marki Aprilla, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, a także Yamaha. Akumulatory bezobsługowe dostępne na naszej stronie charakteryzują się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością.

Akumulatory motocyklowe AGM

Kiedy Twój motocykl, skuter lub quad jest naszpikowany elektroniką, warto zainwestować w akumulatory w technologii AGM. Ich niewątpliwą zaletą jest dłuższa żywotność i mocniejsze parametry. We wnętrzu akumulatorów AGM znajdują się specjalne maty z włókna szklanego, ułożone między płytami ujemnymi i dodatnimi, wypełnione elektrolitem. Akumulatory SLA ( szczelnie zamknięte ) są zalane fabrycznie, dlatego można je umieścić w pojeździe pod dowolnym kątem.

Akumulatory żelowe

Oferujemy również akumulatory żelowe ( GEL ) z dodatkiem krzemionki. Wykorzystanie tej technologii sprawia, że konsystencja elektrolitu jest znacznie gęstsza, dzięki czemu akumulator motocyklowy w wyświetlaczem może pracować nawet pod kątem 90°. Tego typu akumulatory do quadów czy akumulatory do skuterów śnieżnych lub wodnych są wyjątkowo odporne na wyładowania i mogą z powodzeniem pracować pod dużym obciążeniem. Akumulatory do pojazdów terenowych polecamy szczególnie w przypadku ponadprzeciętnego zapotrzebowania na energię. Akumulatory do skuterów wodnych, śnieżnych i quadów to świetne rozwiązanie szczególnie wówczas, gdy pojazd jest wyposażony w nawigację, podgrzewane manetki czy mnóstwo innych nowoczesnych gadżetów.

Akumulatory Lithium do motocykla

Oferujemy również akumulatory litowo-jonowe (Lithium). Ich wyjątkowo lekka konstrukcja idealna w przypadku pojazdów, w których liczy się każdy kilogram. Akumulatory motocyklowe litowo-jonowe są nawet o 80% lżejsze od standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Nie zawierają też żrącego kwasu, dlatego też można je bez problemu zamontować w dowolnej pozycji.

Akumulator EXIDE 6N6-3B-1 6V 6Ah 40A

EXIDE

Akumulator EXIDE 6N6-3B-1 6V 6Ah 40A

Napięcie: 6V
Pojemność: 6AH
Prąd rozruchu: 40A
Biegun: PRAWY+

41,00 zł

more