SOSNOWIEC ZAGÓRZE ul.Braci Mieroszewskich A1-3 (obok stacji BP-łąki)Nasze Sklepy Stacjonarne

Zadzwoń jeśli masz pytanie: 600791100    600797100

  • Wybrane filtry:
  • Wymiary (dł./szer./wys.): 344 x 172 x 230mm ( usuń )

Akumulatory trakcyjne

Akumulatory trakcyjne to baterie o wyjątkowo dużej odporności na czynniki zewnętrzne, ze względu na obudowę odporną na korozję i bodźce mechaniczne, charakteryzujące się wyjątkowo dużą pojemnością. Tak jak konwencjonalne akumulatory, możemy je podzielić na żelowe i kwasowo – ołowiowe, ale także litowo - jonowe.

Główną cechą akumulatorów trakcyjnych jest przystosowanie do codziennego rozładowywania i ponownego ładowania. Poza tym mogą one pracować nawet kilkanaście godzin bez przerwy, jak również wyróżnia je długa żywotność. Z tego powodu akumulatory trakcyjne znalazły zastosowanie w wyjątkowo wielu dziedzinach.

Zastosowanie akumulatorów trakcyjnych

Zastosowanie akumulatorów trakcyjnych jest wyjątkowo szerokie: począwszy od maszyn przemysłu ciężkiego (np. wózki widłowe, maszyny czyszczące, dźwigi), przez zasilanie pojazdów rekreacyjnych (np. do quadów, lub jako akumulatory do pojazdów typu melex), na samochodach i przyczepach kempingowych kończąc (akumulatory trakcyjne służą wtedy jako baterie zasilające urządzenia gospodarcze).

W naszym sklepie znajdziesz akumulatory trakcyjne znanych marek takich jak niezawodny i korzystny cenowo Banner, a przede wszystkim akumulatory trakcyjne firmy Trojan, czyli producenta z blisko 100 letnią tradycją, uznawanego za lidera w produkcji tego rodzaju akumulatorów. Nasz sklep to gama akumulatorów trakcyjnych 6V, 12V a także 24V. Szeroki asortyment naszego sklepu z pewnością pozwoli Ci znaleźć akumulator trakcyjny w atrakcyjnej cenie dostosowany do Twoich potrzeb.

Masz pytania? Zadzwoń do nas, a postaramy się udzielić odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Akumulator BANNER ENERGY BULL 115Ah 959 01

BANNER

Akumulator BANNER ENERGY BULL 115Ah 959 01

Napięcie: 12V
Pojemność: 115AH
Biegun: PRAWY+

700,00 zł

more