SOSNOWIEC ZAGÓRZE ul.Braci Mieroszewskich A1-3 (obok stacji BP-łąki)Nasze Sklepy Stacjonarne

Zadzwoń jeśli masz pytanie: 600797100    600791100

Wybierz producenta: BANNER, BOSCH, CARCOMMERCE, CTEK, IDEAL, NOCO, STEF-POL

Klemy, kable, przewody i urządzenia rozruchowe

Nasz sklep to nie tylko wiele rodzajów akumulatorów, ale również pełna gama różnego rodzaju akcesoriów do akumulatorów . W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak:

Kable i kieszonkowe urządzenia rozruchowe - kable rozruchowe to świetny przyrząd, który staje się niezastąpiony podczas nagłego rozładowania akumulatora poza garażem.

W sklepie znajdziesz kable rozruchowe marki CarCommerce o długości 1,8m / 2,5m / 3m/ 4,5m / 6m o nominalnym prądzie od 200A do 1200A.

Podłączenie kabli rozruchowych do obu samochodów jest bardzo proste, jednocześnie zajmuje to zaledwie kilka sekund. Nasz sklep oferuje szeroki wybór wysokiej jakości kabli rozruchowych w niskich cenach , które jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo i powodzenie operacji uruchomienia pojazdu oraz ergonomię obsługi.

Z kolei różnego rodzaju kieszonkowe urządzenia rozruchowe to przydatny, zajmujący niewiele miejsca gadżet, który bez problemu można wozić ze sobą w samochodzie, a który zaoszczędzi nam wiele kłopotów w niespodziewanych przypadkach. W ofercie posiadamy również złączki do ładowarek .

Klemy , klemy redukcyjne i przejściówki na klemy - w naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju drobne, wymienne elementy do akumulatorów, jak również wiele typów przejściówek czy klem redukcyjnych (np. do samochodów sprowadzonych z Japonii), dzięki czemu idealnie dopasujesz akumulator do swojego samochodu, w łatwy i przede wszystkim bezpieczny sposób.

Akcesoria do akumulatorów - nasz sklep posiada w ofercie również inne przyrządy w które warto się zaopatrzyć. Rozejrzyj się po naszym sklepie i dobierz produkty odpowiednie dla Twojego samochodu i akumulatora! Masz pytania? Zadzwoń do nas a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości udzielając fachowych porad.